Antologji e poezisë shqipe të Rilindjes / Dhimitër Fullani.

By: Fullani, Dhimitër
Contributor(s): Universiteti Shtetëror i Tiranës. Instituti i Historisë e Gjuhësisë
Language: Albanian Publisher: Tiranë : Instituti i Historisë dhe i Gjuhësisë, Universiteti Shtetëror i Tiranës, 1962.Description: 172p. ; 21cm.
Holdings
Item type Home library Collection Shelving location Call number Copy number Status Date due Barcode Item holds
Book Book British Museum Royal Anthropological Institute Round Reading Room KVPA [FUL-] (Browse shelf(Opens below)) 1 Available L39070
Total holds: 0

Retrospective