Poezija popullore arbëreshe : mbledhur, përshtatur dhe venë në gjuhën e sotme nga / Ziaudin Kodra.

By: Kodra, Ziaudin
Language: Albanian Publisher: Tiranë : Ndermarrja Shtetërore e Botimeve, 1957.Description: xxxi, 163p. ; 20cm.
Holdings
Item type Home library Collection Shelving location Call number Copy number Status Date due Barcode Item holds
Book Book British Museum Royal Anthropological Institute Round Reading Room KVPA [KOD-] (Browse shelf(Opens below)) 1 Available L39068
Total holds: 0

Retrospective